Ik wil Trello in combinatie met de Butler gebruiken voor de planning voor ons kantoor. Ik weet dat er veel mogelijk is met de Butler, zoals automatisch weken aanmaken of bijvoorbeeld acties koppelen aan labels. Ik heb geen idee hoe dit allemaal werkt, ik ben op zoek naar iemand dat mij in paar uur kan uitleggen hoe de functionaliteiten van de Butler werken. Hoe bouw ik bepaalde acties bijvoorbeeld.
Hey Fernando,
Er is inderdaad veel mogelijk met de Butler power-up.
Ik kan je misschien wel op weg helpen.
Laat mij weten hoe wij kunnen afspreken.
Met vriendelijke groet,
Dakta
Hey Dakta,
Fijn dat je mij kan helpen met de Butler power-up!
Ik wil graag gebruik maken van weken (bijvoorbeeld: week 33, week 35 etc.). Ik weet dat het mogelijk is dat de Butler automatisch nieuwe weken aanmaakt.
Ik weet ook dat het mogelijk is om bepaalde acties te koppelen aan een label. Stel ik heb een lijst voor alles wat ter review is. En ik maak een label aan dat ter review wordt genoemd. Zodra een kaart de label krijgt 'ter review' wil ik zorgen dat de kaart automatisch naar de lijst gaat 'ter review'. Er zal nog veel meer mogelijk zijn, maar ik heb geen idee hoe.
Alvast bedankt!
You must be a registered user to add a comment. If you've already registered, sign in. Otherwise, register and sign in.
You must be a registered user to add a comment. If you've already registered, sign in. Otherwise, register and sign in.