Create
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Sign up Log in

Poznajmy się!

Mirek
Community Leader
Community Leader
Community Leaders are connectors, ambassadors, and mentors. On the online community, they serve as thought leaders, product experts, and moderators.
May 21, 2024

Cześć,

 

Jeżeli korzystasz z Atlassian Community, masz chwilę czasu i odrobinę chęci, napisz dwa zdania o sobie, co robisz na co dzień, jak długo korzystasz z produktów Atlassiana? Które z nich są Twoje ulubione? Cloud czy On-Prem? Jakie masz zainteresowania i co zachęciło Ciebie do zaglądania tutaj?

1 comment

Comment

Log in or Sign up to comment
Mirek
Community Leader
Community Leader
Community Leaders are connectors, ambassadors, and mentors. On the online community, they serve as thought leaders, product experts, and moderators.
May 21, 2024

To zaczynając :)

Jeżeli chodzi o mnie to tak w dwóch zdaniach -> Jestem pasjonatem Atlassiana od ponad 13 lat i w tym czasie w różnych rolach i obowiązkach zdobywałem doświadczenie z różnych produktów zarówno tych serwerowych jak i chmurowych. Od zawsze chętnie pomagam innym odkąd tylko pamiętam, czerpię z tego sporo i to właśnie dlatego głównie zajmuję się docelowo obszarem wsparcia i utrzymania (supportem). W wolnej chwili (jeżeli tylko są w natłoku obowiązków) staram się wspierać i rozwijać Community (głównie odpowiadając na nurtujące pytania), a tak prywatnie to wszędobylski sport (głównie koszykówka). W życiu ogólnie kieruje się mottem że "na wszystko znajdzie się rozwiązanie.. kwestia czasu i chęci"

 

Joanna Thurmann
Atlassian Team
Atlassian Team members are employees working across the company in a wide variety of roles.
May 23, 2024

Dziękuję za pytanie @Mirek . Pracowałem z Atlassian Jira od wersji 3.x - zanim w produkcie pojawił się JQL :-) . Byłem najpierw DBA i administratorem i Jira u klienta korporacyjnego, następnie konsultantem u partnera premium ServiceRocket, a przez ostatnie 5 lat (prawie) w Atlassian - pisałem egzaminy certyfikacyjne. Uwielbiam wszystkie Jiry, Confluence i Trello. I mam szacunek do reszty. Urodziłem się w Warszawie i wyemigrowałem do Stanów Zjednoczonych w wieku 10 lat. Z góry przepraszam za błędy :-)

Like Mirek likes this
Mirek
Community Leader
Community Leader
Community Leaders are connectors, ambassadors, and mentors. On the online community, they serve as thought leaders, product experts, and moderators.
May 26, 2024

Ooo.. JQL to był przełom :) .. Super, że dołączyłaś do grupy @Joanna Thurmann i świetnie sobie radzisz odpisując po polsku :) Było bardzo mi miło również gdy mogłem poznać Ciebie osobiście. Mam nadzieję, że jeszcze będzie nie jedna okazja :) 

Like Joanna Thurmann likes this
TAGS
AUG Leaders

Atlassian Community Events